Catering

Maitsemaa catering soovib pakkuda oma klientidele rohkemat, kui head toitu. Lisaks toidule pakume kvaliteetset teenindust, lauakatet ja interjööri arvestades ürituse teemaatikat. Kõik selleks, et teie saaksite oma erilist sündmust nautida.

Tegutsedes uues tänapäevaste seadmetega varustatud köögis saame osutada kvaliteetset teenust mis kindlasti vastab teie ootustele/soovidele.
Kõik meie toidud on algusest lõpuni valmistatud meie köögis kasutades värsket ja kvaliteetset toorainet, eelistades kohalikke toiduaineid.
Omame ka kaasaaegset cateringi varustust, et tagada hea kohapealne teenus.
Meie teenindajad on hästi koolitatud, sõbralikud ja abivalmid ning aitavad lahendada väiksemagi mure.
Eelnevad cateringi kogemused on andnud meile teadmise kui palju toitu erinevatele üritustele planeerida. Olgu seal 20 või 200 inimest, toitu on alati piisavalt kõigile külalistele.

Toitlustame ja teenindame paljusid erinevaid üritusi, sealhulgas…
Sünnipäevi
Pulmi
Suve- ja talvepäevi
Kokkutulekuid
Pühade üritusi (jõulud, vastlad jne)
Lõpupidusid

… ja mis tahes muud sündmust, mida soovite tähistada.

Kui Teil on küsimusi või soovite rohkem infot meie teenuse kohta võtke meiega ühendust e-posti teel või helistage.

Vastavalt sündmuse suurusele on meie kaudu võimalik broneerida kahte erineva suurusega peokohta. Varbuse Teemaja, mille peoruum mahutab kuni 50 inimest või Varbuse Muusikamõisa, mis mahutab kuni 120 inimest.

Varbuse Teemaja  on sobilik väikese või keskmise suurusega sündmuste tähistamiseks nt. sünnipäevad, reisikirjeldusõhtud, kokkutulekud, seminarid jne.

Varbuse Muusikamõis on võimalus tähistada suuremaid sündmusi nt. pulmad, kokkutulekud, seminarid, kontsertõhtud jne.